kurban-bayrami-bayram-ozel-programi-mustafa-yolasan

Kurban Bayramı’nda dört gün boyunca 45 sanatçı ekrana çıkacak. Her türden müziğe yer verilecek televizyon programlarında, güldürü sanatçıları da yer alacak.

Kurban Bayramı boyunca televizyonda yayınlanacak özel eğlence programlarında ekrana gelecek sanatçılar belirlendi. Ankara, İstanbul ve İzmir televizyonlarınca hazırlanacak olan programlarda 45 sanatçı ekrana çıkacak. Bayramın ilk günü yayınlanacak olan bayram özel programını Ankara Televizyonu, ikinci günü yayınlanacak olan programı İzmir Televizyonu, üçüncü ve dördüncü günü yayınlanacak programları ise İstanbul Televizyonu hazırlayacak. Bayram boyunca televizyon izleyicisi, yayınlanacak olan bu özel programlarla bayram neşesine neşe katacak.

Kurban Bayramı’nın ilk günkü programını İstanbul Televizyonu hazırlayacak. Bu programda, Zülfü Livaneli, Zuhal Olcay, Zekai Tunca, Edip Akbayram, Mehmet Seske, Seçil Heper, Hamiet Turan, Esma Başbuğ, Serhat Sarper, Serap Mutlu Akbulut, Necmettin Yıldırım, Melahat Gülsen ve Nursaç Doğanışık ekrana gelecek. Bayramın birinci gününün güldürü sanatçıları Tevfik Gelenbe ve arkadaşları olacak.

Kurban Bayramı’nın ikinci günü İzmir Televizyonu’nda hazırlanan özel program Trt ekranlarında yayınlanacak. Türk Sanat Müziği’nde Faruk Tınaz, Sibel Can, Türk Halk Müziği’nde Gülşen Kutlu, Sümer Ezgü, hafif müzikte de Attila Atasoy’un yer alacağı programı Çiğdem Tunç sunacak. Programın güldürü bölümünü ise Uğur Böcekleri oluşturacak.

Kurban Bayramı, Ankara Televizyonu tarafından hazırlanacak programlarla son bulacak

kurban-bayrami-bayram-ozel-programi-mustafa-yolasanKurban Bayramının üçüncü ve dördüncü günü yayınlanacak programları Ankara Televizyonu hazırlayacak. Mustafa Yolaşan, Yasemin Özdemir ve Şebnem Ergür’ün sunacağı programların Türk Halk Müziği bölümünde İbrahim Tatlıses, Kamil Sönmez, Canan Başkaya, Burhan Çaçan, Nuray Hafiftaş, Atilla İçli, Ahmet Günday, Necla Akben, Süreyya Davulcuoğlu ve Bedia Akartürk, Türk Sanat Müziği bölümünde, Bülent Ersoy, Hüner Coşkuner, Harika Avcı, Semra İnanç, Nalan Altınörs, Seda Sayan ve Coşkun Sabah, hafif müzik bölümündeyse Barış Manço, Ajda Pekkan, Yeni Türkü, Sezen Aksu, Zerrin Özer, Kayahan, Fatih Kısaparmak, Aşkın Nur Yengi, Osman Yağmurdereli ve Zümrüt Ayhan ekrana gelecek.

Programın güldürü bölümünde ise Ali Poyrazoğlu ve arkadaşları sahne alacak. Kurban Bayramı boyunca İstanbul, Ankara ve İzmir televizyonlarının hazırlayacağı bayram özel programları sayesinde televizyon seyircisi müziğe ve eğlenceye doyacak.

24.06.1990 – Milliyet

Daha Fazla İlgili Makale Yükle
Load More By Magazin Servisi

2 Yorumlar

  1. […] Peki ya Televizyon? […]

    Yanıt Ver

  2. […] Manço ile 7’den 77’ye, yeni dönemde televizyon ekranlarına birçok sürprizle gelecek. Barış Manço’nun, “7’den […]

    Yanıt Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir