hayat-agaci-dizisi

Bugün 87’nci bölümünü izleyeceğimiz “Hayat Ağacı” aralık ayının sonunda ekranlarımıza veda ediyor.

hayat-agaci
Bu siyah aileye iki ay sonra veda ediyoruz. Siyah ve beyaz iki aile arasındaki olayları ele alan “Hayat Ağacı” kısa bir süre içinde sevilmiş ve geniş bir izleyici topluluğu sağlamıştı.

TRT üst düzey yetkilileri, “Hayat Ağacı” isimli dizinin çok beğenildiğini ancak fazla uzamasında bir fayda görmedikleri gibi, yerine getirilecek olan yeni dizinin daha büyük yankılar uyandıracağını açıkladı.

Uzun diziler arasında en mantıklısı olarak değerlendirilen “Hayat Ağacı” halen Amerika’da devam ediyor. Hatta “Yalan Rüzgarı”yla büyük bir rekabet içinde olan “Hayat Ağacı”nın zaman zaman öne geçtiği de gelen haberler arasında bulunuyor. Bu diziyi ilgiyle izleyen izleyiciler üzülecekler.

Yalan Rüzgarı’na İlgi Artıyor

yalan-ruzgari
Doug Davidson ve Tracey Bergman “Yalan Rüzgarı”nın iki önemli oyuncusu…

Bugün 218’nci bölümünü izleyeceğimiz “Yalan Rüzgarı”nın devamlı artan bir ilgiyle takip edilmesi nedeniyle yeni yılda da devam etmesine karar verildi. Bu kararı TRT yetkilileri, özellikle izleyicilerden gelen istekleri ön planda tuttuklarını belirtiyorlar.

İlk planlamalarda bu yılın sonunda bitmesine karar verilen “Yalan Rüzgarı”nın bir yıl daha devam etmesi özellikle bu diziyi izleyen hanım izleyicileri çok sevindirecek.

01 Kasım 1990 – Kelebek

Hayat Ağacı, 27 Mart 1989 – 25 Ocak 1991 tarihleri arasında NBC kanalında yayınlanan bir ABD pembe dizisidir. Afro-Amerikan aile özelliğini göstererek yayınlatan ilk pembe dizi olarak çığır açmıştır.
Afro-Amerikan: Afro-Amerikan ya da Siyah Amerikalı, kökeni Afrika’daki herhangi bir siyahi nüfusa dayanan Amerika Birleşik Devletleri vatandaşları ya da sakinleridir.

Aynı yıllarda ülkemizde de gösterilen dizinin konusu şöyledir;
Yıllar önce Whitemorelar’ın malikanesinde kahyalık yapan Vivian Potter’in kızı Ruth,Henry Marshall’la evlendikten sonra üniversiteye girmiştir. Kocasına her konuda sağladığı destekle de çok zengin olmuştur. Hayatı boyunca kurduğu en büyük hayali gerçekleşmiş, o da tıpkı annesiyle birlikte sığıntı gibi yaşadığını düşündüğü Whitemore malikanesi gibi büyük bir evde yaşamaktadır. Bu arada Whitemorelar’ın kızı Rebecca mutsuz bir evlilik yapmıştır ve kendisini terk eden kocasının ardından üç çocuğunun en küçüğü Sam’i yalnız büyütmek zorunda kalmıştır. Sam ve Marshalların oğlu Adam aynı kolejde okuyan çok iyi iki arkadaştır.

Daha Fazla İlgili Makale Yükle
Load More By Haber Servisi

Bir Yorum

  1. […] büyük ilgi görmüştü. Yirmi altı hafta boyunca ekranlarımızı süsleyen bu güzel dizi, özellikle de minik seyircileri ekrana bağladı ve epeyce oyaladı. Bu akıllı köpek minik […]

    Yanıt Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir