emel-sayinin-evlilikleri

Ünlü şarkıcı Lübnanlı sevgilisi için konuştu; “Tipim değil ama parası var”

Daha önce İsmet Kasapoğlu ile iki kez evlenip boşanan, sonrasında ise gazinocular kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu Selçuk Aslan ile evlenip 2 yıl sonra yine boşanan Emel Sayın, dördüncü evliliğini yapmaya hazırlanıyor.

Emel Sayın, Lübnanlı sevgilisi David Younes ile önümüzdeki günlerde alacağı karara göre, belki de evlenebileceğini açıkladı. “David tipim değil… Ama maddi durumunun çok iyi olması beni rahatlatıyor. Daha önce de 2 kere evlenmesi ve 4 çocuğunun olması beni hiç ilgilendirmiyor” dedi.

emel-sayin
Lübnanlı iş adamı ile evlenip evlenmeyeceğini 2 gün içerisinde açıklayacağını belirten Emel Sayın, “David’in daha önce 2 kez evlenmesi ve 4 çocuğunun olması beni rahatsız etmiyor” dedi.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne konser vermeye gittiği zaman tanıştığı Lübnanlı iş adamı ile sadece 1 hafta beraber olan ve daha sonra da sevgilisinin evlenme teklifini, “Şimdilik düşüneyim” diyerek bir süre bekleten Emel Sayın, dün televizyon çekimi için TRT’ye geldi. Evlilik konusunda sorulan sorular üzerine bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, “Herkes ‘Ne zaman evleniyorsun’ diye soruyor. Daha ben bile bilmiyorum. David bile bu sorunun cevabını öğrenmek için geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geldi. Kendisi ile uzun uzun konuşup tartışacağız. Ve 2 gün içerisinde evlenip evlenmeyeceğim konusu ortaya çıkacaktır” dedi.

Sayın; “David’in maddi durumunun çok iyi olması beni rahatlatıyor”

Türkçe bilmeyen sevgilisi ile ancak 1 hafta görüştüğünü sözlerine ekleyen Emel Sayın, “Zaten David Türkçe bilmediği için benim yarım yamalak İngilizcem ile anlaşmaya çalışıyoruz. 50 yaşında olgun bir insan. Başından 2 evlilik geçmiş. 4 çocuğu var. Ayrıca 8 lisan biliyor. Maddi durumunun çok iyi olması ise beni rahatlatıyor. Çünkü benim parasal varlığımla hiç ilgilenmiyor. Ama Amerika’da yaşaması ve sahneden çekilmemi istemesi beni zor durumda bırakıyor” diyerek evlenme kararı verdikleri taktirde nikahlarının İstanbul’da kıyılacağını açıkladı.

Evlendikten sonra çocuk sahibi olmak isteyen Emel Sayın, “Doktorlar daha uzun zamanım olduğunu söylüyorlar. Ama galiba yaşım geçti” diyor.

09 Şubat 1985 – Hürriyet

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükle
Load More By Magazin Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir