bir-baska-gece

Televizyonun, en uzun kuşak programı olan “Bir Başka Gece”de, müzik, röportaj, yarışmalar, güldürü,  magazin, aktüel, konular yer alıyor.

ahmet-ozhan
Çetin Çeki’nin konuğu Ahmet Özhan, mini bir konser vereceği programda, Çeki’nin sorularını yanıtlayacak.

Ekranın en uzun süreli kuşak programı, “Bir Başka Gece” yine birbirinden ilginç konuklarla ekrana geliyor. Ulusal Radyo Televizyon Kurumu tarafından TRT için hazırlanan Bir Başka Gece programını, Çetin Çeki ve Ceylan Palay sunuyor.

Bir Başka Gece’nin bu haftaki konuğu Türk Sanat Müziği sanatçısı Ahmet Özhan. Sanatçı, Çetin Çeki’nin yönelttiği soruları yanıtlarken, “Vücut İklimi”, “Ne Zaman Başlar Bilinmez”, “Ben Bir Küçücük”, “Gece Gözlüm” ve “Ömrümüzün Baharı” adlı şarkılarını seslendirecek.

Bir Başka Gece’nin diğer konuğu Yeşilçam’ın Sultan’ı Türkan Şoray

sener-sen-turkan-soray
Türkan Şoray ile Şener Şen söyleşecek.

Yönetmenliğini İzzet Öz ve Samim Değer’in yaptığı programın “Sinema Bölümü”nde Türkan Şoray yer alıyor. Türkan Şoray ile söyleşiyi Şener Şen yapıyor. Bu bölümde ayrıca sanatçının filmlerinden ve özel yaşamından görüntüler ekrana gelecek.

“Güldürü Bölümü”nde izlediğimiz “Melek Karım” ve “Mesela Dedik” yine bizlere neşeli dakikalar yaşatacak. Necef Uğurlu‘nun yazdığı “Melek Karım”ın bu haftaki bölümünde Melek, Şeref ve oğulları Avni’den oluşan sevimli aile, birbirlerinden gizli borsa ile ilgilenince gelişen olaylar anlatılıyor.

bir-baska-gece-mesela-dedik
Kandemir Konduk’un yazdığı “Mesela Dedik” ekibi, bu sezon da tam kadro ekranda.

Kandemir Konduk’un yazdığı “Mesela Dedik”te ise, sunuşlarını Dilek No-Yetenek‘in yaptığı, sağlık konulu skeçler yer alıyor. “Melek Karım”ın başlıca rollerini Nevra Serezli, Engin Şenkan, Altan Karındaş, Torun Karacaoğlu, Gamze Özalan, Pelinsu Pir gibi oyuncular üstlenirken, “Mesela Dedik”in kadrosunda şu sanatçılar yer alıyor; Tulu Çizgen, Şemsi İnkaya, Yasemin Yalçın, Esra Akkaya, Nevzat Okçugil, Kayhan Yıldızoğlu…

Türlü çeşitli

Programın “Spor” bölümünde Hıncal Uluç, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe futbol takımlarının amigolarıyla sohbet edecek.

bir-baska-gece-cenk-koray
Cenk Koray

Güneş Tecelli‘nin sunduğu “Magazin-Aktüalite”, Cenk Koray‘ın sunduğu “Anılarımız Televizyonda” adlı yeni yarışma, İzzet Öz’ün hazırladığı “Dış Kaynaklı Müzik” metinlerini Gani Müjde‘nin yazdığı “Biz Bize Benzeriz” bölümünde Rıdvan Dilmen ve İbrahim Tatlıses‘in benzerlerinin yer aldığı skeçler, bu gece “Bir Başka Gece”de izleyeceklerimiz arasında yer alıyor…

12 Ekim 1990 – Milliyet

İşte Bir Başka Gece’nin habere konu olan bölümü;

Kaynak: Erler Film Türker İnanoğlu Youtube Kanalı

Daha Fazla İlgili Makale Yükle
Load More By Magazin Servisi

Bir Yorum

  1. […] programlarını hatırlıyor musunuz peki? Çetin Çeki’nin sunduğu müzik-eğlence programı Bir Başka Gece, Bülent Özveren’in sunduğu Banko, Halit Kıvanç‘ın o muhteşem sunumuyla Hadi […]

    Yanıt Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir