aysen-gruda

“Ana”, babalara karşı…

İtalyanların mafya babaları olur da, bizim Ana’mız olamaz mı? Ana, bu gece ilk bölümü ile ekrana geliyor. Dizide Ayşen Gruda ve Aykut Oray başrolleri oynuyor.

Kahkahalarla gülmeye hazır olun çünkü bu gece Star 1’de Ayşen Gruda ile “Ana” var.

ana-dizisi-aysen-gruda
Bu dizide Ayşen Gruda’yı, mafya Ana’sı rolünde izleyeceğiz…

İtalyanların mafya babası olur da bizim Ana’mı olamaz mı? İşte bu sorudan yola çıkılarak gerçekleştirilen Ana’yı, TRT ekranlarında pek çok başarılı yapıma imza atan Kandemir Konduk yazıyor. Başlıca rollerinde yine pek çok sinema filminde, güldürü programlarında izlediğimiz Ayşen Gruda ve Bizimkiler dizisinin Katil’i Aykut Oray oynuyor.

Komik Ajans tarafından gerçekleştirilen bu yarım saatlik yapımın diğer rollerinde ise, Selen Büke, Kutay Köktürk, Reyhan Akyüzlü, Aşkın Enis, Demir Noyan, Fatip Yıldız, Oktay Güzeloğlu ve Evin Esen‘i izleyeceğiz.

Dizinin bu gece yayınlanacak ilk bölümünde, tip ve karakterlerin tanıtımına ağırlık veriliyor. Ana (Ayşen Gruda) hapisten çıkar. Ana’ya önceden beri vurgun olan Şehmuz (Aykut Oray), Ana ile yakın ilişki kurmak istemektedir.

Peşi sıra gelişen olaylar ve aksilikler ikisinin arasını açınca Şehmuz, Ana ile buluşup konuşabilmek için, onun oğlunu adamlarına kaçırtır.

Kaçırma olayı nedeniyle Ana, Şehmuz ile buluşur ve olaylar heyecanlı bir biçimde gelişir.

Her hafta salı günü, otuz dakika ekrana gelecek olan  “Ana” ile neşeli dakikalar yaşayacaksınız.

17 Eylül 1991 – Milliyet

Daha Fazla İlgili Makale Yükle
Load More By Magazin Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir