ali-sen-sener-sen

Bugün gündüz yayını içinde izleyeceğimiz “Haftanın Sohbeti” programında ilkler rekoru kırılacak. Programın ilk bölümü ekrana gelirken, Şener Şen ile babası Ali Şen ilk kez birlikte ekrana çıkacak. Haldun Dormen de bu eski dostları ile ilk kez söyleşi yapacak.

ali-sen-sener-sen-ve-haldun-dormen-haftanin-sohbeti
“Haftanın Sohbeti” programında Haldun Dormen (ortada), Ali Şen (solda) ve Şener Şen (sağda) ile söyleşecek. Sanatçılar Dormen’in soracağı birbirinden ilginç soruları yanıtlayacaklar.

Şener Şen ve Ali Şen, ilk bölümü ile ekrana gelecek olan “Haftanın Sohbeti” programında Haldun Dormen‘in sorularını yanıtlayacak. Program, ilk bölümü ile ilkler rekoru kırıyor. Haldun Dormen’in yönettiği programda, ilk bölümün konukları baba oğul Şenler, ilk kez bir televizyon programında yer alacaklar ve bu üçlü ilk kez bir araya geliyor.

Haftanın Konuğu

Televizyon filmlerinin ve Renk Dergisi’nin tanıtım reklamlarından da izlediğimi Şener Şen, “İlk kez bir televizyon programına çıkıyorum. Ayrıca yıllardır tanıdığım Haldun Dormen ile ilk kez bir çalışma için bir araya geliyoruz. Babamla da “Süt Kardeşler” adlı filmden bu yana hiçbir çalışma yapmamıştık” derken, heyecanını gizlemiyor.

Ali Şen; “İlk kez televizyona çıkıyorum

sener-sen-ali-sen
İlk kez birlikte TV kameralarının karşısına geçen baba-oğul Şenler çok heyecanlıydılar. Çekimden önce Şener Şen, babasının elini öperek şans diledi.

Programın özel konuğu baba Şen de, “30 yıldır film çevirmekteyim. Televizyona da reklamlar dışında hiç çıkmadım. Oğlumla birlikte ben de ilk kez televizyona çıkıyorum” diyor.

Dizinin ilk bölümü

On beş günde bir ekranlarımıza gelecek olan programın sunucusu Haldun Dormen ise şunları söylüyor; “Bu tipte başka programları da yönettim. Bu seferki programın ilk bölümünde ben de, yıllardır tanıdığım Şener Şen ve Ali Şen ile ilk defa böyle bir çalışma yapıyorum.”

05 Şubat 1984 – Milliyet

Haberde geçen röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz;

Daha Fazla İlgili Makale Yükle
Load More By Haber Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir